Aktualności

Zła passa trwa. Czas na przełamanie

Data: 20.11.2023 Kategoria: Zawody

W sobotnim spotkaniu II ligi siatkówki kobiet drużyna POLMOTORS AZS UBB rywalizowała z zespołem UMKS Kęczanin. Niestety, wyjazd do Kęt nie przyniósł spodziewanych efektów, przegrywając 1:3 wróciliśmy bez punktów.

Początek meczu nie zapowiadał końcowego wyniku, niesione dopingiem przybyłych na mecz kibiców uniwersyteckiej drużyny zawodniczki pewnie pokonały gospodynie 25:19. Mimo zaangażowania i wysiłku zawodniczek AZS UBB w kolejnych trzech setach, przeciwniczki okazały się skuteczniejsze w kluczowych momentach meczu wygrywając do 12, 17 i 19.

Należy docenić determinację  naszych zawodniczek, które mimo przeciwności dążyły do odwrócenia losów meczu. Analizując przegrane sety, warto skoncentrować się na aspektach, które wymagają poprawy, zarówno pod względem taktycznym, jak i technicznym. Mimo rezultatu, ważne jest utrzymanie pozytywnego podejścia, motywacji i dążenie do ciągłego doskonalenia. To debiutancki sezon na takim poziomie rozgrywek. Następne mecze stanowią szansę na odwrócenie tendencji i pokazanie pełni potencjału naszej drużyny.

Dlatego już teraz zapraszamy na sobotnie spotkanie w Hali Sportowej UBB, podczas którego nasze dziewczyny podejmą ekipę z Wieliczki zajmującą wysoką, czwartą lokatę w tabeli 4 grupy II ligi siatkówki PZPS.